Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

DRAČÍ LODĚ na rybníku ŘEKA

Posádky‚ přihlášky a pravidla
Přihláška a pravidla
Přihláška ke stažení: zde
Pravidla ke stažení: zde
Hlavním partnerem letošního ročníku je Kraj Vysočina
 
 
 
 

Pro závody VII. ročníku závodů Dračích lodí na rybníku Řeka

O trofej rytíře Mikuláše Střely a jeho schovanky Doubravky 
16. června 2018
jsme vyhlásili tyto dvě  kategorie:
Ženy.
Smíšené posádky, tzv. MIX ( v každé posádce minimálně 4 pádlující ženy)
Pořadí přihlášek
Název posádky
Kategorie
Přihláška
Startovné
Páteční
trénink
Poznámka
1.
Partička z vokolí, Krucemburk ŽENY OK ZAPLACENO   Ú/21.5.
2.
Jedovaté Rumělky, Chotěboř ŽENY OK ZAPLACENO   Ú/4.5.
3.
Černé Perly, Hlinsko ŽENY OK   18,00  
4.
Sobíňovské Labutě ŽENY OK ZAPLACENO 19,30 Ú/23.5.
5.
Resselovy Matice, Chrudim ŽENY OK ZAPLACENO 19,00  Ú/14.5.
6.
Horalki, Červený Kostelec ŽENY OK ZAPLACENO 19,30 Ú/13.6.
7.
Drapiny z Chrudimi ŽENY OK ZAPLACENO 16,30  Ú/30.5.
8.
Dragonboard-ladies, Havl. Brod ŽENY OK ZAPLACENO   Ú/23.4./Ú.14.5.-21.5.-28.5.-4.6.-11.6. 1xtr.
9.
           
10.
 
 
 
 
 
 
11.
 
 
 
 
 
 
12.            
13.            
14.            
15.            
 
 
 
 
 
 
 
1.
Perun Hluboká
MIX
OK
X
17,00
 
2.
Choboty Navostro, Žďár n/S. MIX OK ZAPLACENO   Ú/16.5.
3.
KVAKundy TEAM, Dřevíkov MIX OK ZAPLACENO 19,00  Ú/10.5.
4.
Draci ze Strojíren, Chotěboř  MIX OK ZAPLACENO 19,00  Ú/24.5.
5.
Ranečáci MIX OK ZAPLACENO 18,00  Ú/29.5.
6.
Kamarádi, Hlinsko  MIX OK ZAPLACENO   Ú/30.5.
7.
Karlovy Varly, Havlíčkův Brod MIX OK ZAPLACENO 20,00 Ú/17.5.
8.
HaRi draci, Havlíčkův Brod  MIX OK ZAPLACENO so/r Ú/6.6.
9.
FITKO TEAM, Ždírec n/D. MIX OK ZAPLACENO 20,00 Ú/9.5./H.Ji.13.5. 5xtr.
10.
Podpeperská elita z pod Peperku  MIX OK ZAPLACENO 16,00  Ú/26.4/+9.5Ú-2xtrén.21.5.-2xtr.
11.
jACO draci, Přibyslav MIX OK ZAPLACENO 18,00 Ú/25.4 včetně 5xtrén.
12.
Benátský GANG, Benátky  MIX OK ZAPLACENO 17,00 Ú/4.5.
13.
Plovoucí kohouti, Sobíňov MIX OK ZAPLACENO 19,00 Ú/3.5.
14.
Draci v akci, Jedovnice MIX OK ZAPLACENO 19,00  Ú/15.3
15.
JEN- TAK-TAK, výběr Čech MIX OK ZAPLACENO 20,00 Ú/11.4
16.
Pivopiči a čučoriedky, Slovakia MIX OK      
17.
Rychlý pípy, Jeníkov  MIX OK ZAPLACENO 18,30 Ú/12.6.
18.
Dafe- plast, Jihlava MIX OK ZAPLACENO   Ú/17.5.
19.
Ponorka z Pumberka, Chrudim MIX OK ZAPLACENO   Ú/16.5./H.Ji/13.5. 1xtr./11.6. 3xtr.
20.
Resselovy Šrouby, Chrudim  MIX OK ZAPLACENO 19,00  H/Lu
21.
Vinárna live, Krucemburk  MIX OK ZAPLACENO 18,30 Ú/15.6.
22.
DL Ponorka, Pardubice MIX OK ZAPLACENO   Ú/25.5.
23.
Žraloci z Městce, Vojnův Městec MIX OK ZAPLACENO   Ú/21.5.
24.
  MIX OK      
25.
Marná Snaha, Horní Cerekev MIX OK ZAPLACENO   Ú/11.6.
26.
Jitřenčiny křeče, Havl. Borová MIX OK      
27.
  MIX OK      
28.
Mokrý Sen, Slovakia MIX OK   20,00  
29.
Draci z Chlumětína MIX OK ZAPLACENO 19,30 Ú/15.6.
30.
U 96, Červený Kostelec  MIX OK ZAPLACENO 20,00 Ú/5.6.
31.            
32.            
33.            
34.            
35.
 
 
 
 
 
 
36.            
 
 
 
 
 
 
 
Tréninkové
časy
V uvedený čas bude připraveno
šest lodí pro šest posádek
16,00 - 5
16,30 - 5
17,00 - 4
17,30 - 6
18,00 - 3
18,30 - 4
19,00 -0
19,30 -3
20,00 -1   čas a volná místa
20,30 -6
 
 
Účastníci VI. ročníku 2017:
Pořadí přihlášených Název posádky Kategorie Přihláška Startovné
Páteční
trénink
Poznámka
1.
Resselovy Matice, Chrudim
ŽENY
OK
ZAPLACENO
19,30
Ú
2.
Partička z vokolí, Krucemburk
ŽENY
OK
ZAPLACENO
 
H/H
3.
Sobíňovský babinec
ŽENY
OK
ZAPLACENO
19,00
H/Ji
4.
Sobíňovské Labutě
ŽENY
OK
ZAPLACENO
19,00
H/Ji
5.
Jedovaté Rumělky, Chotěboř
ŽENY
OK
ZAPLACENO
 
Ú
6.
Černé perly, Hlinsko
ŽENY
OK
ZAPLACENO
 
Ú
7.
Drapiny z Chrudimi
ŽENY
OK
ZAPLACENO
18,00
Ú
8.
Horalki, Červený Kostelec
ŽENY
OK
ZAPLACENO
19,30
Ú/30.5.
9.
Dragonboard-ladies, Havl. Brod
ŽENY
OK
ZAPLACENO
18,30
Ú
10.
 
 
 
 
 
 
11.
 
 
 
 
 
 
12.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1.
Perun Hluboká
MIX
OK
X
 
 
2.
KVAKundy TEAM, Dřevíkov
MIX
OK
ZAPLACENO
19,00
Ú
3.
Navostro, Žďár nad Sázavou
MIX
OK
ZAPLACENO
 
Ú
4.
JEN- TAK-TAK, výběr Čech
MIX
OK
ZAPLACENO
20,00
Ú
5.
Resselovy Šrouby, Chrudim 
MIX
OK
 
19,30
H/Ji
6.
Draci ze Strojíren, Chotěboř 
MIX
OK
ZAPLACENO
19,00
Ú
7.
Dafe- plast, Jihlava
MIX
OK
ZAPLACENO
 
Ú/25.5.
8.
Vinárna live, Krucemburk 
MIX
OK
 
 
H/Ji
9.
U 96, Červený Kostelec   
MIX
OK
ZAPLACENO
20,00
Ú/24.5.
10.
Benátský GANG, Benátky 
MIX
OK
ZAPLACENO
18,30
Ú
11.
Pivopiči a čučoriedky     SVK
MIX
OK
 
19,30
H/Ji
12.
Rychlý pípy, Jeníkov 
MIX
OK
ZAPLACENO
18,00
Ú/30.5.
13.
Plovoucí kohouti, Sobíňov
MIX
OK
ZAPLACENO
19,00
H/Lu
14.
HaRi draci, Havlíčkův Brod 
MIX
OK
 
 
?
15.
Draci v akci, Blansko 
MIX
OK
ZAPLACENO
19,00
Ú
16.
Petrova Krutá Síla
MIX
OK
ZAPLACENO
 
Ú
17.
jACO draci, Přibyslav
MIX
OK
ZAPLACENO
17,00
Ú
18.
Ponorka z Pumberka, Chrudim
MIX
OK
ZAPLACENO
18,30
Ú
19.
 
MIX
OK
 
 
 
20.
Wstec draci, Bohdalov
MIX
OK
ZAPLACENO
19,30
Ú/19.5
21.
Plovoucí Radostín 
MIX
OK
XXXXX
 
XXX
22.
Jitřenčiny křeče, Havl. Borová
MIX
OK
 
 
H/Ji
23.
Podpeperská elita z pod Peperku 1.
MIX
OK
 
 
H/Ji
24.
Podpeperská elita z pod Peperku 2.
MIX
OK
 
 
H/Ji
25.
Draci z Chlumětína
MIX
OK
 
18,30
H/Ji
26.
Ranečáci
MIX
OK*
ZAPLACENO
18,30
Ú/23.5
27.
FITKO TEAM, Ždírec nad Doubravou
MIX
OK
ZAPLACENO
18,30
Ú
28.
Mimoni ze Žďáru, Žďár nad Sázavou
MIX
OK
ZAPLACENO
20,00
Ú/24.5.
29.
DL Ponorka, Pardubice
MIX.
OK
ZAPLACENO
 
Ú/26.5.
30.
Žraloci z Městce, Vojnův Městec
MIX
OK
ZAPLACENO
19,30
Ú/26.5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tréninkové
časy
V uvedený čas bude připraveno
šest lodí pro šest posádek
16,00 - 6
16,30 - 6
17,00 - 5
17,30 - 6
18,00 - 4
18,30 - 0
19,00 -0
19,30 -0
20,00 -3   čas a volná místa
20,30 -6
 
 
 
Účastníci V. ročníku 2016:

Pořadí 
Název posádky
Kategorie
Přihláška
Startovné
Páteční
trénink
Poznámka
1.
Jedovaté Rumělky, Chotěboř
ŽENY
OK
ZAPLACENO
 
12.4.Ú
2.
Drapiny z Chrudimi
ŽENY
OK
ZAPLACENO
16,30
29.3.Ú
3.
Sobíňovský babinec
ŽENY
OK
ZAPLACENO
18,30
24.5.H/Lu
4.
Dračice, Škrdlovice
ŽENY
OK
ZAPLACENO
18,00
17.6. H/Ji
5.
Resselovy Matice, Chrudim
ŽENY
OK
ZAPLACENO
19,00
19.5.Ú
6.
Sobíňovské Labutě   
ŽENY
OK
ZAPLACENO
18,30
22.5.H/Ji
7.
Černé perly, Hlinsko       
ŽENY
OK
ZAPLACENO
18,00
24.5.Ú
8.
Horalki, Červený Kostelec  
ŽENY
OK
ZAPLACENO
19,30
23.5.Ú --OK
9.
Partička z vokolí, Krucemburk
ŽENY
OK
ZAPLACENO
18,30
11.5.Ú
10.
Dravé šelmy, Jihlava a okolí
ŽENY
OK
ZAPLACENO
19,00
17.5.Ú
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1.
Perun Hluboká
MIX
OK
X
 
 
2.
Vodníci z FŽP
MIX
OK
ZAPLACENO
17,00
26.5.Ú
3.
Pivopiči a šošoriedky     SVK
MIX
OK
ZAPLACENO
 
17.6. H/Ji
4.
JEN- TAK-TAK, výběr Čech
MIX
OK
ZAPLACENO
20,00
12.4.Ú
5.
Ranečáci
MIX
OK
ZAPLACENO
18,30
17.5.Ú
6.
Dej mi bůra, Žďár nad Sázavou
MIX
OK
ZAPLACENO
17,00
31.5.Ú
7.
Vinárna live, Krucemburk  
MIX
OK
X
17,00
 
8.
Draci v akci, Blansko 
MIX
OK
ZAPLACENO
19,30
3.5.Ú
9.
Plovoucí kohouti, Sobíňov
MIX
OK
ZAPLACENO
18,30
24.5.H/Lu
10.
KVAKundy TEAM, Dřevíkov
MIX
OK
ZAPLACENO
19,00
25.4.Ú
11.
jACO draci, Přibyslav
MIX
OK
ZAPLACENO
17,00
19.5.Ú
12.
U 96, Červený Kostelec   
MIX
OK
ZAPLACENO
20,00
17.5.Ú
13.
Rychlý pípy, Jeníkov 
MIX
OK
ZAPLACENO
18,00
13.6.Ú
14.
Draci ze Strojíren, Chotěboř 
MIX
OK
ZAPLACENO
19,00
16.5.Ú
15.
Navostro, Žďár nad Sázavou
MIX
OK
ZAPLACENO
 
2.5.Ú
16.
Brodská sebranka, Havl. Brod 
MIX
OK
ZAPLACENO
20,00
24.5.Ú
17.
Ponorka z Pumberka, Chrudim 
MIX
OK
ZAPLACENO
20,30
24.5.Ú
18.
Jitřenčiny křeče, Havl. Borová
MIX
OK
X
 
 
19.
Wstec draci, Žďár nad Sázavou
MIX
OK
ZAPLACENO
18,30
13.6.Ú
20.
Benátský GANG, Benátky 
MIX
OK
ZAPLACENO
19,00
16.5.Ú
21.
Žraloci z Městce, Vojnův Městec
MIX
OK
ZAPLACENO
18,00
20.5.Ú
22.
Karlovy Varly, Havlíčkův Brod
MIX
OK
ZAPLACENO
20,30
25.5.Ú
23.
Metalománie, Žďár nad Sázavou
MIX
OK
ZAPLACENO
 
24.5.Ú
24.
Draci z Chlumětína  
MIX
OK
ZAPLACENO
18,00
25.5.Ú
25.
Plovoucí Radostín   
MIX
OK
X
20,00
 
26.
Resselovy Šrouby, Chrudim 
MIX
OK
ZAPLACENO
19,00
29.5.H/Ji
27.
Podpeperská elita z pod Peperku 1.
MIX
OK
ZAPLACENO
 
15.6.H/Ji
28.
Podpeperská elita z pod Peperku 2.
MIX
OK
ZAPLACENO
 
15.6.H/Ji
29.
HaRi draci, Havlíčkův Brod 
MIX
OK
ZAPLACENO
 
15.6.Ú
30.
Petrova Krutá Síla
MIX
OK
ZAPLACENO
16,30
23.5.Ú
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tréninkové
časy
V uvedený čas bude připraveno
šest lodí pro šest posádek
16,00 - 6
16,30 - 4
17,00 - 2
17,30 - 6
18,00 - 1
18,30 - 0
19,00 -0
19,30 -4
20,00 -2   čas a volná místa
20,30 -4
 
 
 
 


Účastníci IV. ročníku 2015: 
 
1. Perun Hluboká                                 MIX
2. U 96, Červený Kostelec                  MIX
3. Benátský GANG, Benátky                MIX
4. Draci ze Služeb, Chotěboř             MIX
5. Plovoucí kohouti, Sobíňov               MIX
6. Divodáci, Herálec                             MIX
7. Plovoucí Radostín                           MIX
8. Podpeperská elita z pod Peperku MIX
9. KVAKundy TEAM, Dřevíkov              MIX
10. Maníci, Kroměříž                             MIX
11. Česko Bělští draci                          MIX
12. Rychlý pípy, Jeníkov                        MIX
13. Navostro, Žďár nad Sázavou         MIX
14. Moribundíry, Krucemburk               MIX
15. Draci z Chlumětína                         MIX
16. Resselovy Šrouby, Chrudim         MIX
17. Ranečáci                                           MIX
18. Přibyslavská galerka, Přibyslav    MIX
19. Božkovovy plachetničky                   MIX
20. Vinárna live, Krucemburk               MIX
21. Jitřenčiny křeče, Havl. Borová        MIX
22. jACO draci, Přibyslav                      MIX
23. JEN- TAK-TAK, výběr Čech            MIX
24. Žraloci z Městce, Vojnův Městec   MIX
25. Ponorka z Pumberka, Chrudim    MIX
26. Pouliční směs, Luka a S. Ransko MIX
27. Brodská sebranka, Havl. Brod     MIX
28. Rybí hlavy, Hlinsko v Čechách     MIX
29. Draci v akci, Blansko                     MIX
30. Elita Vysočiny                                  MIX
31. Jedovaté Rumělky, Chotěboř  ŽENY
32. Horalki, Červený Kostelec       ŽENY
33. Resselovy Matice, Chrudim    ŽENY
34. Sobíňovské Labutě                   ŽENY
35. Sobíňovský babinec                  ŽENY
36. Černé perly, Hlinsko                 ŽENY
37. Dračice, Škrdlovice                   ŽENY

Účastníci III. ročníku 2014: 
 
   Ženy.
Sobiňovské Labutě
Dračice Škrdlovice
Resselovy Matice Chrudim
Horalki, Červený Kostelec
Ženy v pokušení
Jedovaté Rumělky Chotěboř
Černé perly  Hlinsko
 
Muži a smíšené posádky.
Perun Hluboká
Roveři z Vejprt
Draci ze Služeb
Plovoucí kohouti
Rychlý pípy Jeníkov
Bělští Draci
Benátský Gang
Vinárna live Krucemburk
Elita Vysočiny
Plovoucí Radostín 
Navostro Žďár nad Sázavou
Dragon Board Velké Dářko
Maníci Kroměříž
KVAKundy TEAM Dřevíkov
U 96 Červený Kostelec
Resselovy Šrouby Chrudim
Moribundíry Krucemburk 
Divodáci, Herálec
Božkovovy plachetničky
Podpeperská elita z pod Peperku 
Cejlebrity,  Cejle 
Přibyslavská galerka, Přibyslav
Karlovy Varly, Havlíčkův Brod
Ranečáci
Draci z Chlumětína
Jitřenčiny křeče Havl. Borová

Účastníci II. ročníku 2013:                                                                                                                                                                                           
                  Ženy.
    Černé perly  Hlinsko 
     Plovoucí Rozárky 
     Jedovaté Rumělky Chotěboř 
 
              Muži a smíšené posádky.
     Roveři z Vejprt ---------------------- čestný host a účastník našich závodů
     Perun Hluboká
      Bukanýři Dřevíkov 
     Draci ze Služeb Chotěboř 
     Nomádíci Žďár nad Sázavou
     Božkovy plachetničky 
     Plovoucí Radostín 
     Divodáci, Herálec
     Plovoucí kohouti, Sobíňov 
     Jezevci Radostín
     Přibyslavská galerka, Přibyslav
     Rychlý Pípy Jeníkov
     Navostro Žďár nad Sázavou 
     Zbrašov I Teplice nad Bečvou
     Pribina Přibyslav 
     Resselovy šrouby Chrudim 
     Podpeperská elita z pod Peperku 
     Drakodlaci Brno 
     Vinárna LIve Krucemburk
     Nebreč Hamry nad Sázavou 
     Moribundíry Krucemburk 
    Draci Kamarádi Žďár nad Sázavou    

Účastníci I. ročníku 2012:  
Ženy Hlinsko
Perun Hluboká
Podpeperská elita
Jezevci Radostín
Moribundíry 
Uprchlíci Ždírec nad Doubravou
Hasiči Sobiňov 
Pribina Přibyslav
Plovoucí Radostín
Šneci
Navostro Žďár nad Sázavou
Fanta company Klucké Chvalovice

                

drak
 

  

      

 

 

TOPlist